Open Juniors Men - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
141Raul Antonio Sinza20:45:02
243Mario PescaruFitLine20:49:35
337Zeleznik Alexandru-Ioan20:53:21
423Straistaru EugenAlien Cycling Zalau20:57:04
513Florea Adrian-Marius20:59:27
646Pescaru PatrickFitLine20:59:50
716Ciobanu AndreiClujul Pedaleaza21:01:08
847Gavris Radu21:10:09
949Suciu Tudor Cosmin0dnf

Hobby Masculin 18-29 ani - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
128Pacurar Timotei31:07:10
263Roland Moldovan Szasz31:08:02
336Balauca George-sergiu31:09:35
442Istvan Terebesi31:10:55
538Stefan Daniel Cristescu31:14:33
631Sotropa Aurelian31:15:55
72Cioica StefanBicheru Cycling31:17:47
859Gyozo Szabo31:18:52
930Boldi CalinForest mtb team31:24:08
1050Ionut Ureche31:25:45
1135Minulescu AndreiBikesport Racing Team31:25:59
1226Alexandru Stefan NicolaeINSTINCT TEAM31:30:33
1312Elekes IstvanLaszlo Studio31:31:17
145Kuppan Attila IstvanInterteam21:04:25
156Tigauan Alex21:11:45
163Lambing Erik-robert21:11:59
1756Andrei Ionut Birtocean21:12:52
1855Laszlo Levente Kanizsay21:17:52
1934Salagean Calin21:24:20
2045Imre Boszormeny1dnf
2152Gyula Lukacs1dnf
2260Alex Ursa1dnf

Hobby Feminin 18-29 ani - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
110Hilbert Suzanne21:01:54
221Lupuj Noemi21:15:38

Hobby Masculin 30-39 ani - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
161Istvan Csergedi31:04:12
220Kovacs RobertIdeal Geiger Team31:07:18
37Deak Zoltanzedbike.ro31:13:43
418Mares AlexIdeal Geiger Team31:14:50
533Mitru DanGarage Racing31:16:17
615Andreica NicolaeInterteam31:17:51
732Bartha Sandor31:22:11
864Bogdan Sebastian Pal31:25:00
965Tudor Capatina31:27:44
1051Cristian Raul Kelemen31:32:13
111Salagean Cosminzedbike.ro31:34:59
128Uricariu StefanBikeaholics21:09:46
1324Micle Adrian21:11:32
1454Tudor Armand Ciuleanu21:12:52
1514Florea Marius-Vasile21:13:41

Hobby Masculin +40 ani - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
153Sandor Balazs31:09:58
219Sarosi FranciscIDEAL GEIGER TEAM31:11:03
344Robert Mircea Gustav31:13:20
425Stoenica FlorinVC Vignoble31:22:10
557Ioan Torok31:25:12
617Vezentan LaurentiuClujul Pedaleaza31:26:26
762Augustin Vlaic31:28:46
829Galasiu Radu21:08:14
922Pop IoanTura de Noapte - DCK21:10:02
1066Radu Domnita21:14:08
119Moldovan Alin21:17:06
124Oltean LiviusArtSoft Consult11:06:45
1348Suciu Bogdan Daniel0dnf

UCI Elite Men - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1104Buruczki SzilardCube Csomor MTB Team61:58:27
2115Oprea Ovidiu TudorA.C.S. Pro Cycling61:59:15
3102Dina MartonCube Csomor MTB Team62:00:33
4107Dobai Joltvinschi RobertNOMAD MERIDA CST62:03:14
5114Stancu Alexandru-GeorgeBikexpert Racing Team62:07:25
6116Arpad KelemenNOMAD Merida CST62:12:37
7109Simon PeterCube Csomor MTB Team62:13:44
8101Miron EliseiNoMad Merida CST62:15:38
9100Radu TudorProCycling Geiger Team62:19:53
10103Sabau George-vladImprezzio Cannondale52:06:20
11106Csielka MarkCube Csomor MTB Team3dnf
12105Madaras AttilaIdeal Geiger Team3dnf
13110Olar MihaiBikesport Racing Team2dnf
14113Marius PetracheBikeXpert Racing Team1dnf

UCI Elite Women - individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1120Cseh VeronikaCube Csomor MTB Team41:58:39
URMARESTE-NE!
Parteneri principali:
Parteneri auto:
Parteneri:
Sponsori:
Colaboratori:
Parteneri media: