XCO 4 - Masculin 11-12 ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1249Farkas Akos10:09:05
2225Preup Horea10:10:18
3243Pop Radu10:10:44

XCO 4 - Masculin 9-10 ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1241Kocsis AndreiROWE Racing Team10:09:18
2273Barbatei Alexandru10:09:23
3227Torok Zalan10:11:44
4269Rus DariusVIA10:14:46
5221Csaszar Mihai10:15:05

XCO 4 - Feminin 9-10 ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1257Baltes Iana Alesia10:11:09
2224Precup Irina10:12:01
3217Catana SophiaHHC Romania10:15:14

4k - Cross 4 km Masculin

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
120Brata Valentin10:14:06
214Ile Radu Mircea10:15:36
322Stoica Constantin Stelian10:15:52
416Crecan Andrei10:17:06
512Tivadar Torok10:17:17
623Rusu Adrian10:18:06
713Gereb Attila10:18:58
810Gereb ZoltanUnicum Lovagok10:19:31
927Suga Claudiu10:20:11
1018Grigore Alin10:23:33

4k - Cross 4 km Feminin

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
130Dobrita Ionela VioricaBaza 7110:13:19
228Onisor Sanda 10:15:30
326Bianca Barbat10:16:53
421Suteu Monica Georgeta10:17:13
525Simona Imola10:18:34
615Sfiriac Bianca10:19:54
724Tatar Maia10:20:10
819Mateescu Linda10:23:33
917Crecan Alexandra10:23:50
1011Stancu Andreea10:25:16

XCO - Masculin 6-8 ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1274Flatila Tudor10:03:02
2250Farkas Aron10:03:18
3233Cusnir Robert10:03:22
4265Rus Victor10:03:54
5272Cioaca Andrei10:04:16
6222Csaszar Albert10:04:39
7235Nemes Andrei10:05:16
8271V?dean Victor Andrei Darius10:05:44

XCO - Feminin 6-8 ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1213Marie Irina10:03:55
21489Cojita Doroteea10:05:22
3251Pascu Roxana10:05:41
4253Manasia Ester10:09:25

XCO - Masculin 15-17 ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1223Nicola IonutFitline Bike Team30:25:26
2219Dudas MarkC.S. ProRacers Satu Mare30:29:44
3234Ciordas Norbert30:33:48
4230Ruzsa Kis Botond20:35:53

XCO - Masculin 18+ ani

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1238Florea Adrian30:23:17
2244Vlaic Augustin30:24:13
3261Gavriolovici Corneliu30:24:47
4270Cociuba Marius30:24:49
5268Rus RubenVIA30:25:49
6264Rus AndreiVIA30:27:14
7226Torok JanosSalvamont Cluj30:27:59
8232Gocan Paul30:28:48
9237Florea Marius30:30:27
10236Onisor Ovidiu30:31:08
11254Muresan Marius30:32:06
12214Marie MarinTurdeni.Ro30:32:39
13259Moldovan Nicolae30:33:10
14240Veres Z Bendeguz30:34:51
15247Corchis Marius30:36:34
16231Lapadus Bogdan Victor20:23:46
17255Georgiu Razvan Darius20:23:49
181488Casian Sergiu20:24:15
19267Rusu Vasile20:25:18
20248Nistor Marius20:25:23
21228Ruzsa Istvan20:27:24
22252Pascu Liviu20:27:46
23262Dan Mihai20:28:44
24263Farcas Axell20:28:44
25216Catana Iuliu VladHHC Romania20:29:11
26220Csaszar Lorant20:28:56
27275Serdean Marian20:29:36
28229Ruzsa Kis Istvan20:31:15
29246Nistor Dan20:31:36
30245Szabo Sandor Viorel20:32:26

XCO Open

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1260Andreica AndreeaNAPOCATRIO30:39:06
1256Baltes Cora30:29:13
2239Florea Adina Valeria30:42:20
3215Marie DanaTurdeni.ro30:42:53
4218Catana Andreea30:43:22
5266Catana Teodora20:32:05

Cross 4 k Open Masculin

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
120Brata Valentin10:14:06
214Ile Radu Mircea10:15:36
322Stoica Constantin Stelian10:15:52
416Crecan Andrei10:17:06
512Tivadar Torok10:17:17
623Rusu Adrian10:18:06
713Gereb Attila10:18:58
810Gereb ZoltanUnicum Lovagok10:19:31
927Suga Claudiu10:20:11
1018Grigore Alin10:23:33

Cross 4 k Open Feminin

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
130Dobrita Ionela VioricaBaza 7110:13:19
228Onisor Sanda 10:15:30
326Bianca Barbat10:16:53
421Suteu Monica Georgeta10:17:13
525Simona Imola10:18:34
615Sfiriac Bianca10:19:54
724Tatar Maia10:20:10
819Mateescu Linda10:23:33
917Crecan Alexandra10:23:50
1011Stancu Andreea10:25:16

Cross 8 k Open Masculin

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1103Sztranyiczki Gabor20:25:53
2134Antonas Daniel Ionut20:26:24
3135Ciobanu Mihai20:27:17
4137Miron Cornel20:28:43
5147Yannis Madrid20:29:03
6130Matyas Andrei Dan20:30:39
7138Pop Dan20:31:01
8145Tatar Mihai20:31:45
9142Zemba Albert20:33:00
10146Tatar Alexandru20:33:02
11143Cusnir Vlad20:34:47
12128Nicola HoreaFitline Bike Team20:35:24
13102Leoca Serban20:36:07
14101Login Alexandru20:38:21
15139Precup Iulian20:39:21
16148Bondor CristianSalina Equines20:39:51
17100Stancu Bogdan20:39:58
18133Stoica Voicu20:42:30
19129Costin Catalin20:43:37
20140Zemba Andrei20:47:16

Cross 8 k Open Feminin

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1130Dobrita Ionela VioricaBaza 7120:26:31
2141Torok Ibolya20:29:37
3144Tatar Alina20:32:17
4131Chifor Violeta20:34:31
5136Spaciu Lavinia20:38:29
6127Grigore Eulolia20:39:52
7132Dobos Cristina20:42:10
URMARESTE-NE!
Parteneri principali:
Parteneri auto:
Parteneri:
Sponsori:
Colaboratori:
Parteneri media: