M Cross - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1654Bobis Iosif101:03:47
2664Salajan Adrian101:08:37
3657Salajan Cosmin101:12:40
4652Zaharie Mircea101:22:27
5663Kiss Gavril101:24:22
6653Negrau Bogdan101:28:55
7665Nicolae Nagy101:51:06

F Cross - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1655Torok Ibolya101:10:30
2666Komjatszegi Bianca101:18:49
3659Irimus Sanda Viorelia101:22:46
4656Pop Alina Diana101:31:28
5658Irina Negus101:31:42
6660Nistor Cristina101:45:00
7557CRETU DANA GEORGIANA101:53:15
8662Gorog Emese Gyongyi102:05:05
9661Paduraru Florina102:14:55

M 18-29 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1556Chereches Cosmin101:49:55
2561Antal Alpar101:55:21
3504Kisfaludi-bak Zsombor102:03:38
4564Soveresan Andrei-gratian102:06:48
5531Knoblich Wilhelm Jozsef102:09:56
6568Balazs Daradics102:10:43
7541Savu Tiberius Paul102:23:31
8508Lucan Alexandru102:28:56
9548Veres Razvan102:28:59
10529Vladut Octavian102:30:08
11516Bobis Iosif102:56:14
12506Baloi Bogdan103:11:35

F 18-29 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1535Zuaiter Mona102:08:14
2554Dobrita Ionela-viorica102:19:53
3563Tomi Petra Natalia102:27:18
4505Bucur Miruna102:29:57
5551Muresan Andrada102:52:47
6539Marghitas Diana102:56:46

M 30-39 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1536Morutan Bogdan101:57:01
2569Golban Ionut Bogdan102:04:52
3523Ciobanu Mihai Ionel102:05:58
4534Pantis Mihai102:09:19
5517Bodea Gheorghe Cristian102:12:30
6565Stefan Gheorghe102:15:07
7562Daradics Zsolt102:17:03
8507Bibolar Gheorghe102:19:16
9558Florin Goia102:20:08
10570Radoni Antoniu Ciprian102:20:14
11537Denes Andras Attila102:21:10
12503Szekely Sipos Sandor Zolta102:25:37
13547Rusu Cosmin Marius102:28:35
14550Ovidiu Cimpan102:29:02
15549Alexandru Luchiian102:32:40
16520Vlad Pastor102:33:13
17546Moldovan Alexandru102:34:28
18510Rus Dragos102:45:05
19528Nadisan Bogdan102:45:47
20538Muntean Tudor102:52:04
21502Man Sergiu Daniel103:15:19

F 30-39 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1543Rusu Valeria Alina102:06:47
2525Nagy Roxana102:13:29
3555Szigyarto Livia102:20:45
4540Adriana Andreica102:25:00
5511Voichita Bodea103:05:39

M 40-49 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1545Ovidiu Negus101:40:10
2521Daniel Nemes102:03:54
3566Robu Catalin102:07:12
4519Craciun Titus102:13:21
5527Nagy Istvan102:13:30
6522Dinu Vlad102:14:55
7513Ciumau Mugurel102:21:55
8552Harangozo Attila102:33:13
9533Korobian Gabriel Gabriel102:53:08
10518Corban Mircea Anton103:12:14

F +40 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1542Mihaela Botezan101:48:38
2526Szabo Ana Maria102:01:40
3524Sahleanu Raluca102:32:28
4553Harangozo Adriana102:55:46
5532Korobian Argentina102:58:20
6512Vlad Monica103:00:15
7567Robu Simona103:22:17

M +50 ani Trail Running - Individual

Locul Nr. Nume Club Ture TimpTotal Pct.
1514Bobis Grigore102:05:21
2509Goldring Jeno102:17:14
3560Rus Gavrila102:27:13
4515Vita Emil102:29:20
5559Login Alexandru102:38:23
6530Vassy Zoltan102:49:31
URMARESTE-NE!
Parteneri principali:
Parteneri auto:
Parteneri:
Sponsori:
Colaboratori:
Parteneri media: