Pentru a cauta in pagina folositi facilitatea browserului apasand tastele: Ctrl+F
Deschide toate Inchide toate
Clasament 2015
Clasament participanti

Masculin 18-29 ani Trail Running

Doar primii 10 (44)
LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Nadisan Bogdan414640127
2Gorgan Claudiu5760117
3Hanganut Cristian5057107
4Soveresan Andrei-gratianRunsilvania5248100
5Pop Cristian543993
6Oltean ClaudiuEvozon384684
7Bogya Gergely6060
8Gyorgy Szabolcs-istvanValetudo Skyrunning-Italia6060
9Andrei Crainic5757
10Balan NicolaeClub Montan heniu5454
11Miron Cornel5454
12Revnic Andreialpinexpe5252
13Tonea Doru5252
14Duma Sorin5050
15Slovak Ianco5050
16Agoston Norbert4949
17Dranda Radu4949
18Kurtinecz Brandon4949
19Clapa Alexandru4848
20Ignat Claudiu4848
21Antal Alpar4747
22Gandila Robert4747
23Suciu George4747
24Sancraian Vlad4646
25Knoblich Wilhelm JozsefC.S. Pro Racers4545
26Marginean Alin4545
27Zubascu Radu4545
28Matei Alexandru Cristian4444
29Sorecau CatalinEvozon4444
30Tatarasanu Victor4444
31Cotuna AurelianGARMIN4343
32Daradics Zsolt4343
33Pahomi Cosmin4343
34Chladek Martin4242
35Nasalean Tudor4242
36Veres Razvan4141
37Ianc Claudiu Florin4040
38Kormos Alexandru3939
39Grezer Peter3737
40Cretiu Dumitru Lucian3636
41Tivadar TorokPolitehnica Cluj Napoca3535
42Bob Marius3434
43Mihai Juncar3333
44Farcas Cosmin3232

Masculin 30-39 ani Trail Running

Doar primii 10 (56)
LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Vaipan CalinClub montan Heniu605757174
2Golban Ionut BogdanGARMIN494952150
3Iurian Florin444544133
4Pantis MihaiGARMIN373848123
5Balan Nicolae6060120
6Ioan Huruban5054104
7Ungur Mihai5252104
8Klocek Eduard Robert435093
9Carzon Radu404989
10Rus Alexandru Darius334578
11Polgar Levente Ioan264470
12Bogdan Radu233659
13Bartha Balint5757
14Costea AdrianBody Factory5454
15Sandor Ioachim5454
16Filip Dan5050
17Daneliuc Florin-Emil4848
18Marshall Leroy4848
19Blaga Vasile4747
20Salagean Cosminzedbike.ro4747
21Tap AdrianZed Bike4747
22Cosma AdrianCAR4646
23Dekani-engelman Arnold4646
24Vasile Cipcigan4646
25Balazs PeterProprietatiCluj.ro4545
26Benedek Rapolti Vajk4343
27Muresan Radu4343
28Cipcigan Paul4242
29Harsan Stelu4242
30Simion AdrianRunsilvania4242
31Albert Levente4141
32Gaspar Bela4141
33Mihaescu Daniel4141
34Hanusz Cristian4040
35Peter Barta4040
36Barb Dan ConstantinSiemens3939
37Florin Borbei3939
38Oarga Horea3939
39Dima Liviu Cristi3838
40Iobagiu VladCAR Cluj3838
41Iepure Vlad3737
42Razvan Enache3737
43Aron Dan Vasile3636
44Marian Mihai3636
45Mircea Flaviu3535
46Scuturici CristianCAR - Sectia Universitara Cluj3535
47Muresan Calin3434
48Petra Constantin3232
49Vassy LorandCompass / Runners Club3131
50Marchis Maximilian MihaiMaraton Apuseni CAR U Cluj3030
51Barb Rares Lucian2929
52Kiss DanSportingbudo Tg Secuiesc2828
53Rotar Mihai2727
54Voda Rares2525
55Rad DariusVertical Sport2424
56Ghigulescu AlexandruCS TIBISCUS Clinica de Bere2222

Masculin 40-49 ani Trail Running

Doar primii 10 (19)
LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Vezentan LaurentiuClujul Pedaleaza576054171
2Csegedi ImreMures Runners545752163
3Nagy IstvanSc Energom SRL495047146
4Calin Chichisan454946140
5Szokolszky IstvanXterra6060120
6Simon AndrasDNF Race474996
7Voinea Alexandru Adrian445094
8Dinu Vlad5757
9Nemes Cristian5454
10Bontas - Pop Dan5252
11Flavius Pac5252
12Dimbean Ovidiu5050
13Birlea CristiCristi Birlea4848
14Lazar CristianTRANSART runner4848
15Samoila Razvan4848
16Suciu Gheorghe4747
17Cosmin Buza4646
18Costea Daniel4343
19Garbo Flaviu4242

Masculin +50 ani Trail Running

LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Rus Gavrila545760171
2Goldring JenoMarosmenti Mocorgok604957166
3Login AlexandruRunners Club Cluj-Napoca505454158
4Stir Ioan Nicolae6060
5Brad GrigoreEnergom5757
6NoName5252
7Voicu Stoica5252
8Marc Antonie5050

Feminin 18-29 ani Trail Running

LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Zuaiter Mona606057177
2Cecan CristinaCAR U Cluj5757114
3Popescu Laura DianaUniversitatea Cluj6060
4Stroie Mirela5454
5Svarisciuc Maria5454
6Negrut Ioana5252
7Onutu SmarandaFortech5252
8Bodea VoichitaFortech5050
9Marghitas Diana4949
10Vlad Alexandra4848

Feminin 30-39 ani Trail Running

Doar primii 10 (20)
LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Prundus Mihaela Maria606060180
2Nagy RoxanaSc Energom SRL545454162
3Szigyarto LiviaRunners Club524852152
4Ranja Claudia505248150
5Bugja AndreaFeel Good Team494449142
6Musca Adriana5757114
7Bucur Iulia Sinziana415091
8Romanciuc Georgeta Alexandra5757
9Ponoran Dana5050
10Monica Sandor4949
11Iulia Holhos4848
12Andreea Petran4747
13Ligia Moga4747
14Barb Crina4646
15Enache Anda Mina4646
16Campian RoxanaSpokes4545
17Stoica Sonia Alexandra4545
18Marinescu Iulia4444
19Cioca Laura4343
20Hayashi Misuzu4242

Feminin +40 ani Trail Running

LocNumeClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1Chifor Maria-Violeta546054168
2Szabo Ana-Maria6060120
3Pallos Kinga5757114
4Gorog Emese Gyongyi5757
5Corsatea Elena5252
6Kinga Szokolszky5252
Clasament cluburi

Doar primii 10 (38)
LocClubBanca Transilvania Trail Running powered by VodafoneImprezzio Global Trail Running powered by VodafoneCluj Trail Running powered by VodafoneTotal
1GARMIN12987100316
2Club Montan Heniu11457114285
3Sc Energom SRL10350101254
4Clujul Pedaleaza576054171
5Marosmenti Mocorgok604957166
6Mures Runners545752163
7Runners Club Cluj-Napoca505454158
8Runsilvania5290142
9Evozon3890128
10Runners Club5252104
11Fortech102102
12DNF Race474996
13Universitatea Cluj6060
14Valetudo Skyrunning-Italia6060
15Xterra6060
16CAR U Cluj5757
17Energom5757
18Body Factory5454
19alpinexpe5252
20Feel Good Team4949
21Cristi Birlea4848
22TRANSART runner4848
23Zed Bike4747
24zedbike.ro4747
25CAR4646
26C.S. Pro Racers4545
27ProprietatiCluj.ro4545
28Spokes4545
29Clubul Montan Heniu3939
30Siemens3939
31CAR Cluj3838
32CAR - Sectia Universitara Cluj3535
33Politehnica Cluj Napoca3535
34Compass / Runners Club3131
35Maraton Apuseni CAR U Cluj3030
36Sportingbudo Tg Secuiesc2828
37Vertical Sport2424
38CS TIBISCUS Clinica de Bere2222
Clasament participanti

Masculin 14-17 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (48)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Pescaru MarioFitLine Bike Team525057159
2Zeleznik AlexandruBoneshaker Cycling435260155
3Ciobanu AndreiClujul Pedaleaza454449138
4Florea Adrian Marius414750138
5Malnasi Jozsef AttilaGiant Team Romania6054114
6Sinza RaulC.S Velo Sport Oradea4660106
7Straistaru Eugenaliencycling.ro4954103
8Bartos RichardBoneshaker Cycling425294
9Anitan Mihai-Andrei424890
10Hoda Gabriel384684
11Cimpan Marius Daniel334578
12Szaniszlo Roland Istvan374077
13Gavris RaduClujul Pedaleaza294675
14Pop Ovidiu-Marian243963
15Ruzsa Kis Istvan214162
16Precup HoreaClujul Pedaleaza233861
17Suciu Tudor Cosmin154358
18Borta Levente5757
19Robert TamirjanElephant Bike Club5757
20Burta RobertoSial Cycling Club Sebes5454
21Pacurar Vlad669seiseinove team5050
22Vatamanu CalinBike Mania Squeezy4949
23Anton MihaiBike Mania Squeezy4848
24Sas Lorant4848
25Horhat Razvan4747
26Mititelu Andrei-NicolaeSan Montan4747
27Krisztian-Botond Burgus4545
28Bican AlexAS PM PLASTIC4444
29Cioloca bogdan4444
30Todescu Andrei4040
31Juhasz DavidCS VeloSport3939
32Ucenic Robert3636
33Macrea AlexKTM VREDESTEIN TEAM3535
34Tamirjan Eduard3434
35Nicoara AlexandruAll 4 one3232
36Chis Sergiu3131
37Farkas Akos JuniorClujul Pedaleaza3030
38Haiduc IonutTopThules2828
39Gelu Boitos-Muresan2727
40Alexandru Fizesan2626
41Topan Mihai2525
42Nicoara Vlad SorinAll 4 one2222
43Gribovschi Horea Mihai2020
44Constantin Bogdan1919
45Pop Angel - EmillClub Ciclist Crisana1818
46Nadasasn Sebastian1717
47Andrei Pinte1616
48Oltean Tudor Dumitru1414

Feminin 14-17 ani - Traseu scurt

LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Bota Naomi CarlaBoneshaker Cycling606060180
2Lenghel Andreea-Laura545757168
3Biro Boglarka5757
4Achim Mara5252

Masculin 18-29 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (207)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Boszormenyi ImreVelo Sport Oradea606057177
2Tap IonutINSTINCT TEAM545754165
3Rosca DavidBoneshaker Cyclong385252142
4Alexandru Stefan NicolaeINSTINCT TEAM375449140
5Kuppan Attila IstvanInterteam264847121
6Minulescu AndreiBikesport Racing Team284548121
7Alin GrigoreEndava Team2443783
8Felecan Flaviu304777
9Ilea RaduPITECH+PLUS294271
10Pogacean Adrian373370
11Duma Sorin313869
12Ratiu Florin2263866
13Farcau Vlad392665
14Nagy Iulian501363
15Ujvari Levente2253562
16Mititelu Andrei-nicolaeSan Montan6060
17Craciun Petru134659
18Nadisan Bogdan342559
19Morar MirceaClujul Pedaleaza5757
20Chiriac Ionut - AlinKTM Cycling Team5252
21Valentin Zuld2212851
22Kovacs GergoCS Tibiscus5050
23Szekely AronC.S Pro Racers Satu Mare5050
24Iepure Paul-filipINSTINCT TEAM4949
25Popa AdrianKTM Vredestein TEAM4949
26Foris Tamas24648
27Linul DariusENTUZIAST-BIKE4848
28Arsene Vlad24547
29Cioica StefanBicheru Cycling4747
30Banescu AndreiFocus-Freerider4646
31Cocis Mariusmsg systems24345
32Gaita Madalin4545
33Tigauan Alex24345
34Dumbrava Mihai4444
35Szabo Gyozo4444
36Avram AlexandruFocus-Freerider4343
37Chis Adrian Daniel24143
38Hilbert Valter24143
39Corduneanu Cristian4242
40Orban Robert4242
41Boldi Calin4141
42Boros Catalin-iosif4040
43Rus Andrei4040
44Rusu DoruBikesport Racing Team4040
45Alupoae Dan MihaiCiclism Galati3939
46Bodea Sergiu3939
47Catinean Bogdan23638
48Ursa Alex23638
49Olaru RaulMTB Alba3636
50Aluas Emil3535
51Cosma VladNapoca Rally Academy23335
52Pascu SergiuBicheru Cycling3535
53Martin Horea3434
54Pop Cristian23234
55Szelyes Botond3434
56Cretu AlexandruEndava Team3333
57Supp Iuliu Oliver23133
58Bernhoffer Manuel MariusOravita BikeTeam3232
59Oprean RazvanImprezzio Global3232
60Floroiu Dan3131
61Pop Radu22931
62Bancisor Mihai3030
63Fugaciu Radumsg systems22830
64Topa AlexandruImprezzio Global3030
65Mora Dragos2929
66Negrea Mircea22729
67Calin Andrei - DanielAS PM PLASTIC2727
68Torok RobertArtSoft Consult2727
69Bold Mihai Alexandru22426
70Oprean Adrian2525
71Dutescu Alin George2424
72Gaspar SzakacsPlan-B Cycling Club2424
73Grecu Alexandru22224
74Grama BogdanPITECH+PLUS2323
75Jakab Robert2323
76Nemeth Oszkar2222
77Kalman Zoltan StefanVelo Express Napoca21921
78Marcu David2121
79Cheteles Claudiu2020
80Szilveszter Akos2020
81Ranga Robert Octavian1919
82Voina PaulAlbamont21719
83Catuna VictorImprezzio Global1818
84Cotruta Sebastian1818
85Koos MateNyir-MTB1717
86Feischmidt Laszlomsg systems21416
87Fodor-kis Elod1616
88Suciu Horatiu-FlorinTalora events1616
89Fazakas BotondGoodwill Consulting1515
90Gheorghiu Radu1515
91Ban Horatiu1414
92Kurtinecz Brandon1212
93Pop Marius Bogdan1111
94Lorand Mihaly1010
95Gall Szabolcs99
96Marinescu ConstantinAS PM PLASTIC88
97Santa Bogdan IonutEndava Team77
98Varga Istvan66
99Gligor AndreiKTM VREDESTEIN TEAM SIBIU55
100Alexandru LazarMouds Create Romania22
101Andras Leopoldmsg szystems22
102Baiesan Ioan Mihai22
103Balan LucianFortech22
104Ban Attila22
105Barta Adrian22
106Bilocopetiuc Stefan22
107Birtocean AndreiImprezzio Global22
108Boboia Nicolae22
109Bochis Radu-Mihai22
110Bostiog IulianCSM BUCOVINA RADAUTI22
111Burnete AndreiBicheru Cycling22
112Buzila AdrianiQuest22
113Candin Nicolae GabrielArtsoft Consult22
114Cernat Flaviu22
115Chelsoi Paul Stefan22
116Chindris Ovidiumsg systems romania22
117Cimpan Paul-Razvan22
118Ciolan Georgel22
119Cizma ZsoltC.S. ProRacers Satu Mare22
120Cosma Paul Gabriel22
121Cozma RaduISDC Team22
122Daian Horia22
123Daniel KissKSE22
124Deak Zsolt22
125Demeny Attila22
126Diana Pantea22
127Dicu Viorel22
128Drasovean Anghel EmanoilCETM Albamont22
129Drotar Adrian Vlad22
130Fancsali Roland22
131Fulea AlinCicloSibiu22
132Gal BelaNYIR-MTB22
133Galmati Stelian22
134Galmati VladGARMIN22
135Geangos Ionut DavidGrup Ciclist Crisana22
136Ginga Ovidiu Emanuel22
137Gligan Ardelean22
138Grezer Peter22
139Guset VictorINSTINCT TEAM22
140Hegyi Attila22
141Hornai Tudor22
142Hosu Bogdan22
143Ilea Catalin22
144Ilies Daniel22
145Kadar VasileBoneshaker Cycling22
146Kiss SandorEndava Team22
147Kolcze Aron22
148Lar Aurel22
149Marc Hitner22
150Marc Horea22
151Marincas Marius22
152Marius Oltean22
153Marza Gheorghe Sorin22
154Mataringa Mihai VladPlan-B Cycling Club Aiud22
155Merintean SabinCicloSibiu22
156Metes Valentin22
157Micle Ovidiu Alexandru22
158Mihai VladEndava TEAM22
159Mihalcz Attila22
160Mihnea Lazarmsg systems romania22
161Miklos Karoly22
162Mitre Andrei Otto22
163Mizgan Adrian-Dan22
164Moldovan Adrian22
165Nichitean SergiuArtSoft Consult22
166Nicolae ChisiuModus Create Romania22
167Nistor Bogdan22
168Olaru Adrian22
169Onaciu DarianEndava Team22
170Oprea Cosmin MihaiKTM Cycling Team22
171Pacurar Gabriel22
172Padrah ZoltanCDS Power22
173Pandi Tamas Zsolt22
174Pavel Tudor22
175Petrea Alexandru22
176Petrina Andrei22
177Petru Taran22
178Pintea Bogdan22
179Pistanila Cristian22
180Ponorean MirceaEndava Team22
181Pop Cornel22
182Pop Daniel BogdanBicheru Cycling22
183Pop RemusFORTECH22
184Pop Sorin-Dorian22
185Popa Silviu Ioan22
186Popa VadimModus Create Romania22
187Precup LiviuSportsplanner.ro22
188Radulea Florin22
189Radutac VladEndava Team22
190Riti Vlad22
191Roba PaulGARMIN22
192Rolland Chereches22
193Roman Octavian22
194Ruxandra Golea22
195Samarghitan Florian22
196Sandor Tudor Dumitru22
197Scridonesi OvidiuGARMIN22
198Stef Ioan VasileBicheru - Cycling22
199Szakacs LaszloPlan-B Cycling Club Aiud22
200Szekely Mihai22
201Szondi Hunor22
202Tegzesiu Tudor22
203Timar MihaiPRC22
204Toderean CristianModus Create Romania22
205Ujica AndreiVertical Plus22
206Vasilita Sergiu22
207Voina CristianAlbamont22

Feminin 18-29 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (38)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Dezso MelindaInterteam605760177
2Lupuj Noemi545457165
3Murin Andreea374852137
4Tigauan AlexandraUp&Down455499
5Andor Anamaria6060
6Deak Laurazedbike.ro5757
7Bogdana Berca5252
8Chinces LarisaKTM Vredestein Team5252
9Ciuleanu ElisabetaImprezzio Global5050
10Orsolya Csakany5050
11Popescu Alina Elenaentuziast-bike.ro5050
12Morar Adriela LauraNomad Merida CST4949
13Pavel Andreea4949
14Teleaba Camelia4949
15Bondor SalomeHitBikeClub4848
16Brudasca ClaudiaINSTINCT TEAM4747
17Ana-Maria Dobos4646
18Bako Anita Tunde4444
19Bodea VoichitaFortech4343
20Szekeres Agnes4242
21Boca Alexandra4141
22Precup RalucaSportsplanner.ro4040
23Gaciu RoxanaFortech3939
24Imre LaviniaFortech3838
25Chindea Denisa3636
26Ureche Daniela Gabriela3535
27Bejan Nane-Gabriela3434
28Valentina Tagsorean3333
29Raiescu Adele3232
30Alexandra TerhesiuEndava Team3131
31Daniela Corina Andritoi3030
32Buxbaum Alexandra2929
33Scridon AnaTeam Endava2828
34Bakos Dora2727
35Hejja Anitamsg systems romania2626
36Berar Elena Andreea2525
37Georgescu Anamariamsg systems romania2424
38Zapca Marinela2323

Masculin 30-39 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (336)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Tirle Mariusaliencycling.ro606060180
2Pal Bogdan Sebastian465754157
3Goldring JenoRACING BIKE PRO ARAD405245137
4Veres IoanSkeletons394749135
5Filip OvidiuTura de Noapte - DCK14434097
6Dezso Csaba484896
7Ciuleanu Tudor ArmandImprezzio Global4346291
8Szabo Levente454691
9Nechita CristianINSTINCT TEAM523587
10Roman Valer Florin502979
11Manea AlexandruImprezzio Global354277
12Salagean Cosminzedbike.ro324476
13Barbinta Teodor MironINSTINCT TEAM9283875
14Marian Bogdan IonutINSTINCT TEAM343670
15Marc Mirut Alin3826266
16Chirila Radu283664
17Kerekes Paul194463
18Kocsis PeterNyirMTB204363
19Morar Tudor MihaiLegio V Macedonica Cycling Squad2402163
20Costea Norbert293059
21Mares AlexKTM Cycling Team5757
22Morar Marius5757
23Tripon Septimiu134255
24Koreh Elod Barna5454
25Rusinaru Titel Elvis5454
26Gavrilovici Corneliu2173453
27Micle Adrian2104153
28Petrica Bogdan5252
29Czirjak Andrei361551
30Deak Zoltanzedbike.ro5050
31Muresan Marius AdrianInterteam45550
32Sofrag Camilt4customshop.ro5050
33Gyorgy Istvan4949
34Mester Zoltan4949
35Toncu IonutHPM Cycling Team4848
36Bondor Bogdan4747
37Demeter Istvan Etele4747
38Tiper AlexSinaia MTB Racing Team4444
39Jeromos Peter223943
40Antal Barna4242
41Peterfi Arpad4141
42Roman Madalin IonutSmith Romania4141
43Jeican Paul23739
44Kerekes Francisc23739
45Petru Geldrich3939
46Paul Lehene3838
47Moldovan Ovidiu3737
48Schmotzer Robert23436
49Daneluszki LaszloNyirMTB3535
50Diaconescu Vlad23234
51Sielberleitner-Csehi BotondUnicum Lovagok223034
52Dan Andrei23133
53Ioan Huruban3333
54Rus Ruben3333
55Takacs Albert3333
56Rus AdrianENTUZIAST-BIKE3232
57Cipcigan Paul Vlad3131
58Rus Cosmin3131
59Stein Jozsef - GyorgyCS Velo Sport Oradea222731
60Bercea Silviu3030
61Popity FlaviusPopity Power22830
62Hoffenpradli Adrian22729
63Marius Morea2929
64Palacean Cosmin22628
65Peter Mezei Zsolt222428
66Flavius StancaBSG2727
67Galaci Balazs22527
68Kuin Nagy Lorant223227
69Resteu Mihai22527
70Flore Vlad Vasile2626
71Florea MariusCLUJUL PEDALEAZA222226
72Jakab ZsoltCodespring2525
73Nagy Robert Zsolt121325
74Cojita CristianRomaniaOne2424
75Durdeu Cornel22224
76Liviu BarbateiGeiger2424
77Berar Septimiu2323
78Birta LeventeVelo Sport Oradea2323
79Leitner Gabor Adrian22123
80Stana Adrian- MariusINSTINCT TEAM221923
81Catargiu Stefan22022
82Dranca Daniel22022
83Gitta Andrei221822
84Tamas Traian2222
85Salaci Ioan2121
86Barbu VasileMures Cycling1919
87Campeanu Claudiu221418
88Hathazi Robert1818
89Sano Cristian1818
90Seles Lucian Vasile21618
91Lucaciu Sebastian Ioan1717
92Nagy AkosCodespring21517
93Nechita EmanuelRunners Club1717
94Balint Florin1616
95Kurucz Attila21416
96Precup Mircea-FlorinEndava Team1616
97Kocsis Ciprian21315
98Penzes Nandor Mihaly1515
99Kovacs Tibor21113
100Aron Dan Vasile1212
101Cimpean Gabriel21012
102Ispas Ovidiu1212
103Precup Mircea Filon22812
104Cojuhovschi Claudiu1111
105Dima Alexandru Marius2911
106Filcz Robert1111
107Cziraki Mihai2810
108Zambori Lorant1010
109Horatiu Suciu99
110Vantu Marius2259
111Gyorgy Florin ErnestVelo-Prieteni Targu-Mures88
112Puscasu Adrian268
113Dialog Cristian77
114Rusu Radu-Ionut77
115Sopt Adrian77
116Micle Ioan66
117Sebastian IonitaDoua NuTrii2226
118Sufana Marius2226
119Vlad Teodor66
120Suciu SorinInterteam55
121Alexandru Bersan224
122Bob Florin-Mircea224
123Catana Iuliu Vlad224
124David Zoltan224
125Dobocan Cosmin224
126Ferenc Gal224
127Grozea Florin224
128Havrilet Dan224
129Moldovan Claudiu224
130Petru Gelu Muj224
131Pop Cosmin224
132Rusu Vasile Valentin224
133Stanila Emil Virgil224
134Tepes-nica George224
135Adrian Nica22
136Albu Stefan22
137Andrei Nejur22
138Andries Alexandru IoanMonticond22
139Antonie Sergiu22
140Apastinei Alin22
141Ardelean Claudiu22
142Artur Ursa22
143Attila CzirjakCS VOINTA CLUJ22
144Bagaseanu Horia22
145Ban Dinu Calin22
146Barta Zoltan Gabor22
147Batiz Laszlo22
148Bihari Lorand22
149Biru Mircea22
150Blaga Adrian22
151Bogdan Iliesiu22
152Bordea NicuEndava Team22
153Boros Istvan22
154Bot Razvan-Alin22
155Boteanu Adrian22
156Brisan DanielDECANAT Cafe22
157Briscan Andrei22
158Brudasca IoanINSTINCT TEAM22
159Bulgaru Constantin MihailBicheru Cycling22
160Burloi LicaVeloPrieteni Targu-Mures22
161Buta Cristian22
162Calin Chis22
163Carmanus Bogdan22
164Chira Marius22
165Chirica Bogdan22
166Chis OlimpiuGrup Ciclist Crisana22
167Cioroga CristianBicheru Cycling22
168Ciortea RazvanEndava Team22
169Ciupe Rares22
170Ciurea Emil22
171Claudius-Daniel Pop22
172Cocisiu Alexandru Ionut22
173Codrin Berar22
174Cojocar Cristian22
175Cojocaru Robert22
176Constantin Eduard22
177Contras LucianSprint Bike Sport22
178Corlea AlexHP Software22
179Cosmin Todoran22
180Costantea Calin22
181Cotutiu Lucian22
182Cretu Iulian22
183Cristea SergiuCDS Power22
184Cristea Vlad22
185Cristescu Cristian22
186Csaszar Zeno22
187Csete Istvan22
188Csonka Andras22
189Dan Tomi22
190Dan Ursa22
191Dancus Mihai22
192Darmon Radu22
193Deac CosminClujul Pedaleaza22
194Diamandescu Dragos22
195Divricean Dan22
196Dobricean Ioan22
197Dulau Tudor22
198Endresz Imre22
199Erdos Peter22
200Fenesan Adrian22
201Feraru MariusAlberto Team22
202Fiak Adrian22
203Flucsa Sorin22
204Foce Imre-LeventeA.C.S. Bike For All22
205Fulger Alin22
206Fulop Stefan22
207Gall Arnold22
208Ghigulescu Alexandru22
209Ghitulescu SergiuSalvamont Cluj22
210Goidaci Andrei22
211Golban AlinCLUJUST.ro22
212Grigoras PetruDorna XC22
213Halosta Horatiu22
214Hanusz Cristianvertical plus22
215Hoandra AlexandruCicloSibiu22
216Horatiu Agarbiceanu22
217Hruban Paul22
218Hulea Mihai22
219Ichim LiviuCloudtroopers22
220Icusca Angel22
221Iepure Vladifamily22
222Irimies Dragos-Mihai22
223Istvan-Zoltan Nagy22
224Ivan Adrian22
225Ivanov Teodor - AndreiEndava Team22
226Krutsch Walter22
227Kun Laszlo22
228Lador Adrian-Cornel22
229Lakatos Puscas Valentin22
230Libal Andras22
231Lokos LaszloNYIR-MTB22
232Lorant PatakiThe Rock Team22
233Lung Dan22
234Lupu Marius22
235Mandru Victor22
236Marian Mihai22
237Marincas Bogdan22
238Menno Straver22
239Mierlita Florin22
240Mihai Lixandru22
241Mihai PerdevaraENTUZIAST-BIKE22
242Mihai Vladutu22
243Mihailescu Mihaientuziast-bike.ro22
244Mihalache Bogdan22
245Mihu Dorin ArtemonBike Nature22
246Mirisan Dan22
247Moldovan Alin22
248Moldovan Calin22
249Moldovan Iacob E.22
250Monda Flavius22
251Moraru Ion Alexandru22
252Muresan Calin22
253Muresan Mihai22
254Nagy Szilard22
255Neag Alin22
256Nicoara Horea-radu360 Sports22
257Niculescu Mihai Razvan22
258Oarga Horea22
259Oltean Sebastian22
260Olteanu Alexandru22
261Onet Cristian22
262Opris Ionut22
263Pablos Carlos22
264Pacurar Sorin22
265Pacurar-Simut Nicolae Mircea22
266Pacurariu Sergiu22
267Pastin Mircea22
268Pesa Alexandru22
269Peter Harkacsi22
270Petrescu Radu Adrian22
271Petru Bogdan22
272Pinte DanStratec22
273Pinte Marius22
274Pistanila Dorin22
275Pitu Mihai22
276Platon RaresEndava Team22
277Pop Adrian22
278Pop Ciprian22
279Pop Eugen22
280Popa Ersilian22
281Popescu Radu22
282Popovici Gabriel22
283Potra Adrian FlorinAlberto team22
284Precup Iulian22
285Prundus Daniel22
286Puscas Rares22
287Radu Florin22
288Rob Ionut22
289Roba Mihai22
290Roiban Radu22
291Ros Flaviu22
292Rus Alexandru Darius22
293Rus Tiberiu22
294Sandor Marius Nicolae22
295Scuturici CristianCAR - Sectia Universitara Cluj22
296Sebastian Jula22
297Sebastian-Andrei Botis22
298Selejan Ovidiu22
299Seserman Alexandru22
300Sibana Mircea Mihai22
301Silviu Stoian22
302Simion Cosmin22
303Simon Cristi22
304Sinca Sebastian22
305Soare Florin22
306Stanica Daniel22
307Suciu Bogdan22
308Suciu Cristian Teodor22
309Szabo Ferenc22
310Szakacs - Korom Imre22
311Szanto Ioan Tiberiupen. gherla22
312Szasz Andrei22
313Taciu Raul22
314Tenie Bradean Andrei22
315Todea Adrian22
316Todor Rares22
317Tofan Olivian Daniel22
318Toth Zoltan22
319Tuduriu AdrianSan Montan22
320Uivari SebastianDouaNuTrii22
321Ujfalusi MihalyNyir MTB22
322Ungureanu Radu22
323Ungureanu-Kiraly Attila Zsigmond22
324Vadan Florian22
325Valkai Nemeth Bela Ors22
326Vasiu Alexandru22
327Veres SebastianImprezzio Global22
328Veres Z- Bendeguz22
329Vicol Valentin22
330Virlics Mihai22
331Vlad Pop Vancia22
332Vlasin MirceaCDS Power22
333Zah Daniel22
334Zeng IoanFortech22
335Zsolt Gaspar22
336Zsolt Tonko22

Feminin 30-39 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (27)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Nemeth Judit EmeseBoneshaker Cycling576060177
2Udvary Margareta525757166
3Pop Adela4854102
4Florea Adina Valeria395493
5Rimniceanu RoxanaHPM Cycling Team6060
6Cociuba Andreea-MarinaTura in Natura5454
7Alina Rogojan5252
8Filcz Andrea5252
9Bara Lilla Olga5050
10Gazda Csilla4949
11Matis Aniko4747
12Ionescu Dorina Maria4646
13Kocis Andrea Zsuzsanna4545
14Crefelean Maria Magdalena4444
15Beleanu Cristina4343
16Lokos GabriellaNYIR-MTB4242
17Takacs IldikoNyir-MTB4141
18Annamaria Vladutu4040
19Tompa Gabriela????? ????3838
20Bodea Claudia3737
21Alexievici Andreea-Elena3636
22Bihari Andrea3535
23Vantu IoanaDoua NuTrii3434
24Jeromos Andrea3333
25Kellermann Anita3232
26Csilla Csalanasi3131
27Marian Corina3030

Masculin 40-49 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (141)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Vestemean Romulusbalauru1495454157
2Adorjani Jozsef465250148
3Vezentan LaurentiuClujul Pedaleaza434949141
4Vlaic Augustin375052139
5Garboan Gavril Marin344146121
6Pop Horatiu5760117
7Sandor SomogyiHajdusagi KTE5457111
8Szarvas JanosPedaldongolok HKE27333797
9Persa Radu18314190
10Toma SorinBicheru Cycling20304090
11Torok Balint404787
12Barta Iosif2354885
13Kocsis Tibor364581
14Besoiu Radu11462380
15Cadar AndreiTurdeni.ro374279
16Ujvari AttilaUnicum Lovagok2442773
17Vari Arnold2432873
18Stavar Ioan2392970
19Galasiu Radu244367
20Bora Calin7173963
21Cliucinicov Serghei6060
22Kertesz SandorUnicum Lovagok2342460
23Sarosi FranciscIDEAL GEIGER TEAM6060
24Vasiliu AlexandruHPM Cycling Team5757
25Dalea PaulClujul Pedaleaza2163856
26Indolean Laurentiu Lucian223355
27Colcer RaduPlan-B Cycling Club Aiud252853
28Pescaru MariusFitLine Bike Team5252
29Vass Denes2143551
30Rogobete Narcis Valentin5050
31Jakab Tibor4848
32Klosz ViktorMasterSki&BikeClub4848
33Gereb ZoltanUnicum Lovagok4747
34Man CristianMaratonic OneTen Team4747
35Nechita Calin2133247
36Gavris IonelClujul Pedaleaza212546
37Blidea Cristianloreblu shoes4545
38Horvat Horatiu5192145
39Moldovan Alin4545
40Massimo Paronitti4444
41Szelyes Gyorgy Janos4444
42Botez Teodor`Clubul de Cicloturism ``Napoca```2211942
43Bucurenciu Radu4242
44Denes Ceontea4242
45Puiu PaulNoMad Merida CST4141
46Fabian Karoly Pal4040
47Tamas Miklos162440
48Jaszoly TiborClujul Pedaleaza3939
49George Pop3838
50Kocsis Olimpiu3838
51Daniel Duran3636
52Pop Rares3636
53Seicean ValentinCICLOMED3535
54Ciurcas Gheorghe-3434
55Barbu Adrian292233
56Muresan Adonis23133
57Popa Eugen3333
58Sasaran Petru62733
59Attila Ziman3232
60Karikas Gabor3232
61Szelyes Levente23032
62Uivarasanu Cristian3131
63Pataki MihalyNyir MTB3030
64Karman Zoltan2929
65Ruja Adrian2929
66Bogdan Andrei22628
67Kovacs Attila2828
68Bogdan-Daniel Suciu2626
69Buda Florin2626
70Ciuperca LucianMushroomBikeShop.ro22325
71Szekely Dan Ulian2525
72Barnea IonSan Montan2323
73Lengel Dan2222
74Ofrim Vasile22022
75Oltean LiviusArtSoft Consult22022
76Rozor Marian Mircea21820
77Szollosy SzabolcsBoneshaker Cycling21820
78Toma Florin21719
79Zsigmond Istvan1919
80Buliga Sorin21517
81Turdeanu Cristian1717
82Pasztor ZoltanNyir-MTB1515
83Bodea Manix1414
84Sucala David21214
85Benjamin Kiss1313
86Bican OctavianAS PM PLASTIC1212
87Razvan Ilies1111
88Bojoc-Teodorescu Mircea-Sorin1010
89Ilie Adrian2810
90Soreanu Calin1010
91Mangu Ioan Florin99
92Catinas Radu268
93Girda Danut88
94Papai Robert257
95Verdes Iancu77
96Beu-Dachin Nicolae22
97Biro Zoltan22
98Borcea Dan Virgiliu22
99Camara Dragos22
100Cioica Ioan22
101Constantin Marius22
102Corutiu Dorin22
103Crisan DanielBICHERU CYCLING22
104Dorca Florin22
105Dr. Dinya TamasNyir MTB22
106Felecan Ioan22
107Gabriel Fabian22
108Gheorghiu Medorian22
109Ghilezan Valentin22
110Gligor LucianVelo Prieteni Tirgu Mures22
111Horhat Vasile22
112Iacob Gheorghita22
113Iuliu Oltean22
114Iurian-Capitan Calin22
115Konya TiborPlan-B Cycling Club Aiud22
116Kormoczki Zoltan22
117Marius Romcea22
118Marius Scortaru22
119Mircea Pinte22
120Moldovan Marin22
121Nastase Victor22
122Negruti Daniel Marius22
123Nemes Cristian22
124Orban Kalman22
125Palotas AttilaUnicum Lovagok22
126Parvu Cristian22
127Petru Geldrich22
128Pop Vasileentuziast-bike.ro22
129Porumb Ioan22
130Puscasu Dorin22
131Radu Loneanu22
132Radu Opris22
133Ros Marin22
134Rus Ion22
135Samoila Razvan22
136Szabo Laszlo Zoltan22
137Tabacaru Dan22
138Tulbure Daniel Radu22
139Vecsei Ferencz22
140Velcherean Constantin SorinAluterm22
141Vladuceanu Silviu22

Feminin +40 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (17)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Pop SimonaBikeSport Racing Team606060180
2Toma IoanaBicheru Cycling545754165
3Marie DanaTurdeni.ro525252156
4Claudia Ardeleanuindividual485450152
5Eszter LukacsHajdusagi KTE5757114
6Munteanu AncaCCN5050
7Cioica Eniko MargaretaBicheru Cycling4949
8Pop Cristina NicoletaTura de Noapte - DCK4747
9Monda Beatrice4646
10Tamirjan Zita4545
11Elena-Maria Tabacaru4444
12Haprian Liliana4343
13Marza Cristina4242
14Cimpean Anca4141
15Miclea MariaBicheru Cycling4040
16Elena Corsatea3939
17Kertesz Voichita3838

Masculin +50 ani - Traseu scurt

Doar primii 10 (34)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Balogh ZsoltViniBike KSE606060180
2Torok JanosSalvamont Cluj545757168
3Marie MarinTurdeni.Ro525454160
4Bondar Laszlo434944136
5Nicola HoreaFitline Bike Team394750136
6Muller Radu314846125
7Grigore Florin294545119
8Domnita Radu474996
9Tusa Eugen384684
10Almasy Szilveszter5757
11Gherman Mihai5252
12Truica NorinBoneshaker Cycling5252
13Bakos Zoltan5050
14Hernandes Pedro5050
15Craciun Emilcorvinia deva4949
16Albert Dobos4848
17Kun Tibor4848
18Prundus Ioan4747
19Ioan Cojocariu4646
20Kacmary Gabi4545
21Georgios GeorgiadisBikeXpert Racing Team4444
22Sabau Gheorgheliber4444
23Eross BelaNYIR-MTB4242
24Kiss Robert4141
25Mohan Marcelciclomed4040
26Szabo Gyorgy3737
27Marincas Teodor Ioan3636
28Kertesz Petru3535
29Rus Florinamator3434
30Sandor Sorin Marius3333
31Ceontea Dan3232
32Helmeczi Jozsef3030
33Titus Pop2828
34Bucur Ioan2727

Masculin +40 ani - Traseu lung

Doar primii 10 (55)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Aprodu Petru576060177
2Ionascu MariusTibiscus495757163
3Szabo Laszlo Csaba475252151
4Pop IoanTura de Noapte - DCK274848123
5Kocziha Zoltan224744113
6Mircea Gustav RobertNoMad Merida Racing Team5254106
7Simu Sorin424991
8Pap Gaspar244670
9Suciu Petru-MihaiTalora events234770
10Gyorgy Levente6060
11Tirica NorbertVelo Sport Oradea184260
12Moldovan Alin174158
13Voinea Alexandru Adrian144357
14Codrington CharlieDulwich Paragon5454
15Sandor Balazs5454
16Aurelian Raducan5050
17Horvath ArpadMaster Ski & Bike Club5050
18Ulisse GheduzziIdeal Geiger Team5050
19Fabian Karoly Pal4949
20Ladanyi MiklosMerkapt Maraton Team SE4848
21Cliucinicov Serghei4646
22Turdeanu Cristian4646
23Barnea IonSan Montan4545
24Kurtinecz Peter4545
25Vaum WaldemarGarage Racing4545
26Moisa IulianIdeal Geiger Team4444
27Lupsa Danut Marius4343
28Kaldi TamasFEMAT ZKSE4141
29Takacs IstvanNyir MTB4040
30Radu Gabriel3939
31Loczi Janos3838
32Ambrus AttilaSiculus Alpin Club3737
33Szokolszky IstvanXterra3636
34Mag Zsolt3535
35Adorean OlczeanPedaldongolok3434
36Soroceanu Costin Mihai3333
37Bereczki TiborXterra Sport Bihor3232
38Lup Nicu3131
39Maier Adalbert3030
40Ivanov IvanWild forest Razgrad2929
41Capuzzo Francesco2828
42Kocsis Tibor2626
43Opreanu Roberto Sorin2525
44Eduard Bivol2121
45Rusu Cezar2020
46Balazs Laszlo1919
47Onisor Ovidiu1616
48Jacobus Hendrik Duijzer1515
49Sidorov Petru1313
50Cotoara Florinbicheru cycling1212
51Indolean Laurentiu Lucian1111
52Soos Jozsef1010
53Galambos Gabor99
54Erich - Zsolt Opferman88
55Haprian Marius77

Masculin 18-29 ani - Traseu lung

Doar primii 10 (61)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Moldovan-Szasz Roland574757161
2Cristescu StefanCS Garage Racing Baia Mare505454158
3Ureche IonutKTM Vredestein Team444546135
4Sotropa Aurelian464936131
5Pacurar Timotei6060120
6Cret TudorImprezzio Global264040106
7Balauca George-Sergiu4757104
8Damian CalinInstinct Team5252104
9Paraschivu Sergiu425092
10Cizma ZsoltC.S. ProRacers Satu Mare434891
11Szekely Aron404686
12Stanciu IustinInterteam354580
13Birtocean AndreiImprezzio Global393978
14Petrisor AlexTura de Noapte - DCK284169
15Catuna MihaiImprezzio Global224365
16Elekes IstvanLaszlo Studio194463
17Sobennicov Andrei6060
18Bodea Sergiu203858
19Terebesi IstvanMures5454
20Dumitru BogdanFocus FreeRider5252
21Reabuha Maxim5050
22Linul DariusENTUZIAST-BIKE4949
23Zsolt SzaboKSE4949
24Cioica StefanBicheru Cycling4848
25Mares AndreiIdeal Geiger Team4848
26Boldi CalinForest mtb team4747
27Rusu AndreiBicheru Cycling4545
28Knoblich Wilhelm JozsefC.S. Pro Racers4444
29Dirnescu DorinKTM CYCLING TEAM4343
30Burnete AndreiBicheru Cycling4242
31Nichitean SergiuArtSoft Consult4242
32Adrian Copandean4141
33Padurean Vlad4141
34Daroczi Szabolcs3939
35Sicoie Robert3838
36Zachirov Renat3838
37Baciu Daniel3737
38Corduneanu Cristian3737
39Dicusar Dumitru3737
40Ince TorokKSE3636
41Marginean Alin3636
42Hladiuc Bogdan3535
43Chis Adrian3434
44Petrusan Adrian3434
45Mance Ioan Claudiu3333
46Sarkady Csaba3232
47Hij VasileMTB Bucovina Radauti3131
48Kleinknecht JulianUMF Cluj3030
49Ionescu Teodor-Cosmin2929
50Serbu Victor2727
51Teodor Badiu2525
52Mate Catalin2424
53Csongor Laszlo2323
54Bagonya OszkarXterra Oradea2121
55Litvinov Alexei1818
56Bob Marius1717
57Risco Florin1616
58Giurgiu Sebastian1515
59Fetean Rares1414
60Costea Paul - GavrilSomes Racing1313
61Harsan Paul-Bogdan1212

Masculin 30-39 ani - Traseu lung

Doar primii 10 (114)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Csergedi Istvan576060177
2Apa Laszlo545757168
3Mitru DanGarage Racing504254146
4Banc Claudiu425250144
5Vescu Florin BogdanTura de Noapte - DCK484943140
6Bartha Sandor394744130
7Andreica NicolaeInterteam364646128
8Campian HoratiuSpokes414541127
9Hajdu Gergo244348115
10Capatina Tudor304433107
11Cristian JidovuC.S. Tibiscus4954103
12Sergiu PopUMI Bike32391485
13Blaga Adrian Flaviu344882
14Pop Ciprian404080
15Drule CalinFortech2373776
16Rusu RaduGarage Racing294776
17Sano Cristian413273
18Constantin Macritchi383169
19Zsolt TapasztoSkeletons224264
20Teo Cociuba283563
21Mocanu EugenHPM Cycling Team6060
22Suba Cristian362460
23Loghin Vasile233659
24Valkai Nemeth Bela Ors302757
25Brinza AlinEC Rance Fremur5252
26Chircu VictorHPM Cycling Team5252
27Golban Ionut BogdanGARMIN2292152
28Barna Gabor123850
29Catalin SprinceanaBikeXpert Racing Team5050
30Mura Istvanwww.X-factor.ro4949
31Oszkar Demetertractorist4747
32Kovacs ZsoltCS Tibiscus4646
33Farkas Istvan4545
34Kovacs RobertIdeal Geiger Team4545
35Langviser ZsoltInterteam4444
36Szantai Vecsera BalintMerkapt Maraton Team SE4343
37Preda RazvanHPM Cycling Team4040
38Muresan Marius AdrianInterteam3939
39Danciut OvidiuRacing Bike Pro3838
40Borz Rares23537
41Ujfalvi Attila3737
42Gelei Istvan3535
43Harabagiu Andrei FlorianCS Tibiscus3434
44Jeican Paul3434
45Langviser Szabolcs-Adam23234
46Tulogdy Laszlo Gyorgy181634
47Bercea Silviu3333
48Kiss-Lorincz Geza3333
49Iuga Dragos3131
50Mihut Ioan3131
51Jakab ZsoltCodespring3030
52Barta Zoltan Gabor2929
53Cordosan Radu22729
54Cristian Catana2828
55Suciu Bogdan2828
56Kelemen Cristian RaulCassinis Cycling Team Milano2727
57Adrian BabalauBetfair2626
58Catalin Rednic2626
59Lupu Iustin-Dorin2626
60Bujac Vladimir2525
61Szabo Ferenc2525
62Pacurariu Sergiu2323
63Postoaca Narcis2222
64Csutak Csaba2121
65Balogh SzabolcsSunshine2020
66Gorgan Claudiu2020
67Durdeu Cornel1919
68Tompa Vasile????? ????1919
69Monda Flavius1818
70Mihailescu Mihaientuziast-bike.ro1717
71Rus Cosmin21517
72Tamasi StefanTura de Noapte - DCK1717
73Csete SandorMerkapt Maraton Team SE1616
74Salagean Cosminzedbike.ro1515
75Malnasi Ferenc1414
76Crefelean Ionut1313
77Seles Lucian Vasile1313
78Carzon Radu1111
79Rasmus Sandager1010
80Cioara Flaviu99
81Costea DanielTura in Natura Sibiu88
82Ilie Cosmin GabrielCycling Preventis77
83Hota Stelian66
84Bota Liviu55
85Alexievici Gheorghe22
86Alin Les22
87Andrei Contan22
88Bersan Sergiu22
89Boros CristianSkeletons22
90Butuc Marius22
91Corcodil Doru22
92Crefelean Sorin22
93Crisan ClaudiuBicheru Cycling22
94Ene Sebastian22
95Filipas Lucian22
96Fodor Mihai-Petru22
97Fule Attila22
98Harsan Stelu22
99Hruban Bogdan22
100Ilea Bogdan22
101Iliescu Sorin Mihai22
102Janos NagyivanEletero Kse22
103Juhasz GergelyLAMB & WOLF MTB TEAM22
104Kocza Cristian22
105Lisman Dragos FlorinSAF Tours22
106Maior Viorel22
107Nicoara Horea-Radu360 Sports22
108Poke Alexandru22
109Pop Ioan CristianPro Racers22
110Popa Gheorghe22
111Prodea Mihai22
112Puscasu Adrian22
113Simi Iuliu22
114Valentin VasilevWild forest Razgrad22

Masculin Elit - Traseu lung

Doar primii 10 (18)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Madaras AttilaIdeal Geiger Team475757161
2Miron EliseiNoMad Merida CST435250145
3Sabau George-VladImprezzio Cannondale404952141
4Ilyes Ferenc5260112
5Dobai Joltvinschi RobertNOMAD MERIDA CST4660106
6Crista DanielBikeXpert Racing Team485098
7Blazso MartonVeszpremi KE6060
8Szalay PeterBike-Zone Godollo5757
9Ede MolnarBikeXpert Racing Team5454
10Logigan LucianIdeal Geiger Team5454
11Toth ZoltanCS GARAGE RACING BAIA MARE5454
12Oprea TudorIdeal Geiger Team5050
13Kelemen ArpadNoMad Merida CST4949
14Duca BogdanSqueezy Bike Mania4545
15Mihai Olar4444
16Coliba CosminBike-Mania4242
17Radu TudorProCycling Geiger Team4141
18Losonczi CristianIdeal-Geiger Team3939

Feminin Elit - Traseu lung

LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Cseh VeronikaAlpinbike6060
2Kiss MonikaBike-Zone Godollo5757
3Cseri SzilviaZKSE5454
4Beata PiringerGiant Team Romania5252
5Cojocaru MonicaClubul Sportiv Muresul5050

Feminin +18 ani - Traseu lung

Doar primii 10 (17)
LocNumeClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Hilbert Suzanne5760117
2Dirlea Ioana Alexandra435497
3Anna FordosMerkapt Maraton Team SE6060
4Fodor EmeseNoMad Merida Racing Team5757
5Bereczki EszterXterra Sport Bihor5454
6Bartos JuditMerkapt Maraton Team Se5252
7Matis Aniko5252
8Valentina Pavel5050
9Wollschlager Sophia5050
10Hudak SzilviaMerkapt Maraton Team SE4949
11Monda Beatrice4949
12Kocis Andrea Zsuzsanna4848
13Wollschlager Anna4848
14Angyan RamonaMerkapt Maraton Team SE4747
15Bako AnnamariaXterra Oradea4646
16Cioica IuliaBicheru Cycling4545
17Mak Edina4444
Clasament cluburi

Traseu scurt

Doar primii 10 (137)
LocClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Boneshaker Cycling206242232680
2INSTINCT TEAM239190231660
3Clujul Pedaleaza293111229633
4Bicheru Cycling2558794436
5Turdeni.ro104143148395
6Interteam136110107353
7FitLine Bike Team14397107347
8aliencycling.ro60109114283
9Bikesport Racing Team12810548281
10Imprezzio Global452132260
11Hajdusagi KTE111114225
12Unicum Lovagok812781216
13Velo Sport Oradea606080200
14zedbike.ro1073244183
15ViniBike KSE606060180
16Salvamont Cluj545957170
17San Montan7295167
18HPM Cycling Team165165
19Nyir-MTB161161
20balauru1495454157
21individual485450152
22Tura de Noapte - DCK614340144
23Boneshaker Cyclong385252142
24RACING BIKE PRO ARAD405245137
25KTM VREDESTEIN TEAM136136
26Skeletons394749135
27Fortech126126
28Giant Team Romania6054114
29KTM Cycling Team111111
30Endava Team107107
31C.S Velo Sport Oradea4660106
32NyirMTB554398
33Bike Mania Squeezy9797
34Pedaldongolok HKE27333797
35PITECH+PLUS296594
36AS PM PLASTIC9191
37msg systems68591
38Nomad Merida CST414990
39Focus-Freerider8989
40ENTUZIAST-BIKE8282
41CICLOMED7575
42Legio V Macedonica Cycling Squad2402163
43IDEAL GEIGER TEAM6060
44Plan-B Cycling Club Aiud312859
45Elephant Bike Club5757
46Pro Racers5757
47All 4 one5454
48entuziast-bike.ro5454
49msg systems romania5454
50Sial Cycling Club Sebes5454
51Tura in Natura5454
52Umi Bike5454
53ArtSoft Consult64753
54669seiseinove team5050
55C.S Pro Racers Satu Mare5050
56CCN5050
57CS Tibiscus5050
58t4customshop.ro5050
59corvinia deva4949
60HitBikeClub4848
61MasterSki&BikeClub4848
62Maratonic OneTen Team4747
63RezesBringa4747
64loreblu shoes4545
65Up&Down4545
66BikeXpert Racing Team4444
67liber4444
68Sinaia MTB Racing Team4444
69Codespring271542
70Sportsplanner.ro4242
71`Clubul de Cicloturism ``Napoca```2211942
72Smith Romania4141
73Doua NuTrii362240
74Ciclism Galati3939
75CS VeloSport3939
76????? ????3838
77MTB Alba3636
78Napoca Rally Academy23335
79-3434
80amator3434
81Nyir MTB3434
82Oravita BikeTeam3232
83CS Velo Sport Oradea222731
84Popity Power22830
85Team Endava2828
86TopThules2828
87BSG2727
88MushroomBikeShop.ro22325
89Geiger2424
90Plan-B Cycling Club2424
91RomaniaOne2424
92Albamont41721
93Mures Cycling1919
94Club Ciclist Crisana1818
95Runners Club1717
96Talora events1616
97Goodwill Consulting1515
98Velo-Prieteni Targu-Mures88
99CDS Power66
100CicloSibiu66
101GARMIN66
102Modus Create Romania66
103KTM VREDESTEIN TEAM SIBIU55
104Alberto Team44
105Grup Ciclist Crisana44
106Vertical Plus44
107360 Sports22
108A.C.S. Bike For All22
109Aluterm22
110Bicheru - Cycling22
111Bike Nature22
112C.S. ProRacers Satu Mare22
113CAR - Sectia Universitara Cluj22
114CETM Albamont22
115Cloudtroopers22
116CLUJUST.ro22
117CS VOINTA CLUJ22
118CSM BUCOVINA RADAUTI22
119DECANAT Cafe22
120Dorna XC22
121DouaNuTrii22
122HP Software22
123ifamily22
124iQuest22
125ISDC Team22
126KSE22
127Monticond22
128Mouds Create Romania22
129msg szystems22
130pen. gherla22
131PRC22
132Sprint Bike Sport22
133Stratec22
134The Rock Team22
135Velo Express Napoca22
136Velo Prieteni Tirgu Mures22
137VeloPrieteni Targu-Mures22

Traseu lung

Doar primii 10 (78)
LocClubBanca Transilvania MTB Marathon powered by VodafoneImprezzio Global MTB Marathon powered by VodafoneCluj MTB Marathon powered by VodafoneTotal
1Ideal Geiger Team3385757452
2Tura de Noapte - DCK12013891349
3Merkapt Maraton Team SE315315
4NoMad Merida CST13852110300
5Interteam11546130291
6Garage Racing12442101267
7Imprezzio Global487983210
8BikeXpert Racing Team48154202
9bicheru cycling10490194
10NoMad Merida Racing Team525457163
11Tibiscus495757163
12CS Garage Racing Baia Mare50108158
13HPM Cycling Team152152
14Imprezzio Cannondale404952141
15KTM Vredestein Team444546135
16Spokes414541127
17Bike-Zone Godollo114114
18Instinct Team5252104
19C.S. Tibiscus4954103
20C.S. ProRacers Satu Mare434891
21Xterra Sport Bihor8686
22KSE8585
23UMI Bike32391485
24CS Tibiscus463480
25Fortech2373776
26Xterra Oradea6767
27Skeletons244266
28Laszlo Studio194463
29Alpinbike6060
30Velo Sport Oradea184260
31Veszpremi KE6060
32Dulwich Paragon5454
33Mures5454
34ZKSE5454
35EC Rance Fremur5252
36Focus FreeRider5252
37GARMIN2292152
38Giant Team Romania5252
39Clubul Sportiv Muresul5050
40Master Ski & Bike Club5050
41ENTUZIAST-BIKE4949
42www.X-factor.ro4949
43Forest mtb team4747
44tractorist4747
45San Montan4545
46Squeezy Bike Mania4545
47C.S. Pro Racers4444
48KTM CYCLING TEAM4343
49ArtSoft Consult4242
50Bike-Mania4242
51FEMAT ZKSE4141
52ProCycling Geiger Team4141
53Nyir MTB4040
54Ideal-Geiger Team3939
55Racing Bike Pro3838
56Siculus Alpin Club3737
57Xterra3636
58Pedaldongolok3434
59DNF Race3232
60MTB Bucovina Radauti3131
61Wild forest Razgrad3131
62Codespring3030
63UMF Cluj3030
64Cassinis Cycling Team Milano2727
65Betfair2626
66Talora events2323
67Sunshine2020
68????? ????1919
69entuziast-bike.ro1717
70zedbike.ro1515
71Somes Racing1313
72Tura in Natura Sibiu88
73Cycling Preventis77
74360 Sports22
75Eletero Kse22
76LAMB & WOLF MTB TEAM22
77Pro Racers22
78SAF Tours22
URMARESTE-NE!
Parteneri principali:
Parteneri auto:
Parteneri:
Sponsori:
Colaboratori:
Parteneri media: